ЧИЩЕННЯ МАТРАЦІВ

Чищення матраців на дому

чистка матраса домаЧищення матраців у домашніх умовах досить складна процедура, а часом взагалі не можлива, адже як відомо такий виріб не любить вологу, швидко намокає, довго сохне і до того ж добре вбирає сторонні запахи та пил. Пил споконвічний ворог наших дихальних шляхів, а разом із пилом у подушки та матраци потрапляють пилові кліщі-сапрофіти, що викликають алергічні реакції та інші захворювання у дітей та дорослих. Найбільш ефективним способом, який допоможе повернути чистоту та свіжість Вашого ліжка, є хімчистка матраца вдома. Замовте хімчистку матраца у нас і всього за кілька годин, у зручний для Вас час, фахівці нашої клінінгової компанії повернуть Вашим матрацам чистоту, свіжість та первісний вигляд. Клінінгова компанія «УХ клінінг» пропонуємо Вам професійне чищення матраців з виїздом додому у Києві та Київській області. Ми використовуємо технологію делікатної хімчистки матраців. У процесі хімічного чищення матраца вдома використовується спеціалізоване устаткування і лише екологічні та сертифіковані чистячі засоби іноземного виробництва. Хімічні засоби застосовувані нами при хімчистці матраців, екологічні та нешкідливі для людини та тварин, вони ефективно видаляють пил, плями та неприємні запахи різного походження. Висихання матраца після глибокого чищення відбувається протягом 4-12 годин і залежить від властивостей та складу тканини та наповнювача, ступеня забруднення матраца, температури та вологості повітря в приміщенні.

31-4a

Вартість хімчистки матраців вдома:

  • Хімчистка матраца односпальний (дитячий) – від 200 грн. з двох боків
  • Хімчистка матраца односпальний (до 90х200) – від 250 грн. з двох боків
  • Хімчистка матраца полуторний (до 130х200) – від 300 грн. з двох боків
  • Хімчистка матраца двоспальний (до 180х200) – від 350 грн. з двох боків
  • Еко-чистка та дезінфекція парогенератором – від 20 грн./кв.метр

Довірте хімчистку Ваших матраців професіоналам! Звертаючись до нашої клінінгової компанії, Ви отримуєте:

  • Чистоту. Ми проводимо якісне глибинне чищення матраців з усіх боків.
  • Безпека. Всі засоби, що використовуються, безфосфатні і не токсичні, а завдяки особливій технології чищення залишки миючих засобів надійно видаляються з матраца.
  • Економію. Ми розуміємо, що чищення матраців — це не розкіш, а послуга, яка потрібна кожному, тому підтримуємо наші ціни на хімчистку матраца на доступному рівні.
  • сервіс. Ми працюємо без вихідних, з 9 до 21. Ви вибираєте підходящий час, а наші майстри приїжджають точно в обумовлений термін. Також можливий терміновий виїзд спеціалістів.

Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на Ваші запитання, визначать вартість послуги хімчистки та приймуть замовлення за телефонами:

(068) 9332525, (067) 9962107, (044) 2234107

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!