ІНФОРМАЦІЯ

Питання, що часто задаються

уборка офисов в киевеЧи потрібно платити гроші за візит менеджера?

Виїзд менеджера для оцінки об’єктів прибирання, проведення консультацій та підготовки документів по Києву – БЕЗКОШТОВНИЙ!

Що потрібно підготувати для ваших співробітників?

Все необхідне обладнання та матеріали наші співробітники мають при собі. Необхідно лише забезпечити доступ до об’єкта, води-зливу та мережі електроживлення.

Чи працюєте Ви у Київській області?

Наша компанія виконує роботи по місту Києву та Київській області. Виїзд на прибирання за місто – 4 грн. за 1 км. від межі міста.

Чи займаєтесь Ви післябудівельним прибиранням квартир? Як замовити прибирання?

Так, прибиранням після ремонту та будівництва займається бригада, що складається з професійних клінерів, що спеціалізуються в цій галузі. Прибирання після ремонту та будівництва – квартир, будинків, котеджів, офісів, магазинів та інших приміщень. Замовити прибирання після ремонту можна зателефонувавши (068) 933 2525, (044) 223 4107.

Скільки часу потрібно на генеральне прибирання квартири?

Все залежить від площі приміщення та ступеня забруднення. У середньому прибирання квартири площею 50 кв.м виконується за 4-6 годин, генеральне прибирання квартири площею близько 100 кв.м. триває 6-10 годин. Прибирання будинку чи котеджу площею 200 кв. – 8-12 годин.

Скільки людей приїжджає на прибирання квартири чи будинку?

Прибирання квартир та будинків площею до 100 кв.м. виробляється силами 2-3 клінерів, для прибирання квартир та будинків від 100 кв.м приїжджає від трьох-чотирьох співробітників, залежно від переліку робіт.

Скільки часу висихає ковролін після хімчистки?

Час до повного висихання ковроліну після проведення виїзної хімчистки приблизно від 2 до 6 годин. При цьому враховується склад та товщина ворсу.

За скільки днів потрібно зателефонувати, щоб замовити прибирання?

Усі замовлення прибирання приймаються для виконання наступного дня або за попереднім записом на будь-які дні, включаючи вихідні та свята. Бажано зробити попереднє замовлення на прибирання квартир та будинків за 3-4 дні до обраної Вами дати прибирання. Виїзд менеджера для оцінки об’єкта та погодження дати прибирання – безкоштовний!

Як оформити договір на періодичне обслуговування?

Для цього Ви можете зателефонувати нам (068) 9332525, (044) 2234107 і наші менеджери приїдуть до Вас на об’єкт для розрахунку вартості надання клінінгових послуг.

Хто здійснює прибирання квартир, офісів, котеджів?

Прибирання проводить мобільна бригада професійних клінерів, складається з трьох-п’яти осіб та працює під керівництвом менеджера-бригадира. Все обладнання, інвентар та миючі засоби ми привозимо із собою.

Скільки часу займає чистка-прання килима в цеху?

У середньому термін прання/чищення килимів у цеху становить 7-10 днів. Часто прання килимів виконується раніше, все залежить від завантаженості цеху та ступеня забруднення килима. Також ми виробляємо термінову хімчистку килимів та термінове вивезення, сушіння та чищення килимів після потопу та затоплення.

Наскільки ефективно видаляються плями?

Якщо пляму взагалі можна видалити, ми видалимо її. Як правило, 95% плям вдається повністю прибрати, або зробити їх майже непомітними. Однак плями пов’язані з порушенням структури волокон, зривом барвників, особливо складними пігментними забрудненнями повністю видалити в принципі неможливо без руйнування матеріалу. Видалення плям та чищення килимів – робота, що вимагає високої кваліфікації. Основний принцип не зробити гірше.

Чи дається гарантія на виведення плям?

Ми можемо гарантувати, що зробимо все можливе. Однак, дати 100% гарантію на видалення будь-якої плями не можемо. Ми можемо гарантувати, що наскільки це можливо, видалимо забруднення, проведемо плямовиведення і відновимо форму ворсу.

Після чищення у мене буде новий килим (диван, матрац тощо)? 

Після хімічної очистки у Вас буде чиста річ. Сучасна хімчистка займається очищенням забруднень, але не може відновити зношування виробу. Нові речі – у магазині. Однак, якщо в процесі експлуатації механічне навантаження було мінімальним, то часто після якісної хімчистки ковроліну, килима, матраца або меблів, вони виглядають як нові.

Чи прибирає хімчистка пилових кліщів (сапрофітів)? 

При глибокому хімічному чищенні килимів, матраців та оббивки меблів кліщі-сапрофіти та сліди їх життєдіяльності знищуються. Також можлива додаткова обробка матраців і м’яких меблів сухою парою.

Що таке захисне водовідштовхувальне просочення для килимів?

Це унікальна технологія захисту для всіх типів килимових покриттів, оббивки м’яких меблів і текстилю. Загальним принципом дії захисного складу є створення невидимої захисної оболонки навколо волокон тканини, яка перешкоджає поглинанню вологи. Рідина, що потрапила на ворс, не зможе відразу вбратися в нього і Ви просто приберете її серветкою. Захисне просочення для килимів та меблів не змінює видимі властивості ворсу, підтримує природну м’якість волокон та перешкоджає їх деформації. Просочення запобігає вигоранню покриття та зменшить статичність. Водовідштовхувальне просочення з довгостроковим захисним ефектом надовго захистить Ваш килим від бруду та пролитих напоїв.

Як часто потрібно чистити меблі, матраци, килими?

Все залежить від умов експлуатації. Для будинку достатньо двох чисток на рік, для офісу необхідно не менше 2-4 чисток, все залежить від інтенсивності впливу довкілля на вироби. Чищення та прання килимових покриттів у цеху зазвичай проводиться частіше, ніж хімчистка меблів вдома. Чищення меблів та хімічне чищення матраців проводяться з однаковою періодичністю.

Чи видаляє хімчистка запах сечі?

Так, ми ефективно справляємось із цим завданням. Справді видаляючи, а чи не маскуючи запах. Видалення плям і запаху сечі з м’яких меблів можна зробити прямо на місці. Вивести плями та запах сечі з килимів суттєво складніше, чищення таких килимів проводиться лише у цеху.

Скільки часу займає хімчистка дома?

Наведемо приблизні цифри, які можуть змінюватись як у більшу, так і в меншу сторону. Розглянемо середній ступінь забруднення, наприклад, хімчистка дивана на 3 посадочні місця, займе близько 2-х годин, хімчистка полуторного матраца, близько 30-40 хвилин на один бік, хімчистка ковроліну вдома займає близько години на 10 кв.м., виїзна хім ковроліну площею близько 100 кв.м., не менше 4-5 годин.

Чи безпечно перебувати під час хімчистки у приміщенні?

Так, вся хімія якої ми працюємо професійна та гіпоалергенна, має сертифікацію та безпечна як для людей, так і для тварин. При сильних забрудненнях і складних плямах іноді використовуються активні компоненти з різкими запахами. Однак після завершення хімчистки килимів, меблів чи матраців жодних хімічних речовин у виробах не залишається.

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання, просто зателефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповіді на всі питання (068) 933 2525, (044) 2234107

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!