МИТТЯ ВІКОН, ВІТРИН, ФАСАДІВ

Миття вікон, вітрин, фасадів

мойка окон и витрин от УХ-КЛИНИНГМиття вікон, вітрин, вивісок, фасадів будівель є роботою для фахівців та потребує професійної підготовки. Наші співробітники пройшли спеціальне навчання та підготовку, і можуть здійснювати як звичайне миття вікон та вітрин, так і висотне миття скляних поверхонь використовуючи альпіністське спорядження. При миття вікон та вітринвикористовуються професійні хімікати та інвентар, що дозволяє відмивати сильні забруднення та виконувати роботи при температурі до – 10С. Також «УХ клінінг» виконує всі види робіт, пов’язані з миттям вивісок та фасадів будівель. Якщо будівля одноповерхова, миття фасаду ведеться за допомогою драбин або драбин. Для миття багатоповерхових будівель ми використовуємо спеціальне спорядження та обладнання, що стосується промислового альпінізму. Завдяки сучасному обладнанню та інвентарю, апаратам високого тиску, різним насадкам з потужним потоком води, професійній хімії для миття скління –  миття фасадів  не складе труднощів для наших майстрів-висотників. мойка окон и фасадов киевВиконувати миття скляних фасадів альпіністами зручно там, де є важкодоступні місця, складні елементи, великі висотні споруди з обмеженим доступом. Ми працюємо з різними архітектурними конструкціями та матеріалами покриттів. Такий спосіб миття фасаду найбільш економічний і проводиться у короткий термін. В окремих випадках, коли немає можливості використовувати альпіністів висотників, роботи з миття фасаду ведуться з автовишки. Наша клінінгова компанія надає високоякісні послуги на ринку професійного миття вікон та фасадів як у житлових, так і в офісних приміщеннях у м. Києві та Київській області!

Миття вікон включає наступні операції:

 • ополіскування та знепилювання скла
 • попереднє очищення скла від грубих забруднень
 • миття скла за допомогою миючого розчину
 • ретельне миття рам та підвіконь
 • сушіння скла за допомогою гумового згону
 • прибирання пилу та вологе прибирання підвіконь та рам

Вартість миття вікон та вітрин від 30 гривень за квадратний метр сторони.

Вартість миття фасадів та вивісок від 40 гривень за квадратний метр.

Вартість миття вікон приблизно і визначається в індивідуальному порядку. Миття вікон проводиться зовні та зсередини. В об’єм робіт входить миття таких елементів як: скло, рами, підвіконня, укоси усередині приміщення, відливи віконні. Вартість наших послуг з миття вікон розраховується виходячи з площі всіх поверхонь, що миються. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на Ваші запитання, визначать ціну та приймуть замовлення за телефоном (068) 933-2525,  (044) 223-4107 .

Спеціалісти нашої компанії готові Вам запропонувати:

 • Миття сильно забрудненого скла, прибирання після ремонтних робіт з повним видаленням плям від силікону, цементу, фарби і т.д.
 • Комплексні роботи з очищення фасадів будівель від різних видів відкладень: оксидів, накипу, сольових плям із застосуванням сучасних хімзасобів.
 • Миття вікон, балконів та вітрин з металевими ґратами.
 • Професійне висотне миття фасадів і скління в будівлях зі складною архітектурою, обмеженим доступом, карнизами, що нависають, і т.д.
 • Висотне миття вікон та фасадів  за мінусової температури (в зимовий період) та інші клінінгові послуги.

Зателефонуйте нам і наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на Ваші запитання, визначать ціну та приймуть замовлення за телефоном (068) 933-25-25,  (067) 996-21-07 .

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!