НАГОРОДИ

2012-21029 травня у київському клубі Decadence House відбулася щорічна престижна подія – 10-та, ювілейна церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!

В атмосфері клубного вечора були оголошені найкращі торгові марки товарів та послуг українського ринку, які були визначені за результатами цілорічного рейтингового дослідження суспільних уподобань, яке проводилося протягом усього 2012 року. Фінальний рейтинг включав експертну оцінку та думку українських знаменитостей, публічних та відомих людей. Найкращі з найкращих були нагороджені під час щорічного святкового шоу «Фаворит Успіху – 2012»! І знову серед найкращих київська клінінгова компанія УХ-клінінг, яка вже втретє удостоєна почесного звання «Фаворит Успіху» у номінації «Прибирання приміщень». Найкраща клінінгова компанія Києва «УХ клінінг» пропонує Вам наступні послуги: генеральне прибирання та прибирання після ремонту, прибирання щоденне та прибирання 1-2 рази на тиждень, еко-прибирання та екочистка, миття вікон та фасадів, чищення-прання килимів в цеху з доставкою та інші послуги клінінгу.

лучшая клининговая компания12.05.2010 р. — Клінінгова компанія «УХ-клінінг» була нагороджена медаллю та дипломом як абсолютний Фаворит Успіху у номінації «Прибирання приміщень».

Другий рік поспіль «УХ-клінінг» –  найкраща клінінгова компанія Києва!

12 травня 2010 року у концерт-холі «FreeДом» відбулася сьома урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу «Фаворити Успіху»! Цей святковий захід вже за традицією, що склалася, пройшов у теплій і затишній обстановці, в неповторній атмосфері Успіху!

Урочисту програму нагородження, як і в попередні роки, супроводжували концертні номери найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу. Відкрив музичну частину заходу один із найпопулярніших рок-гуртів українського шоу-бізнесу — гурт «С.К.А.Й.». Юний талант Андранік Алексанян, переможець конкурсу «Дитяче Євробачення-2009», вразив публіку своїм неповторним голосом та безпосередньою дитячою щирістю.

_vedushie

Такі відомі виконавці як Петро Дмитриченко, Юлія Войс та Ольга Юнакова порадували гостей заходу чудовим виконанням своїх пісень та яскравими номерами. Головною фішкою шоу-групи Va-Bank стали мікрофонні стійки у вигляді дівчат. 

_kozlovskiy

Вихід на сцену Віталія Козловського з його неповторним особистим шармом та проникливими текстами пісень справив просто приголомшливий ефект на гостей конкурсу. У номінації “Прибирання приміщень” вже другий рік поспіль “Фаворитом успіху” стає клінінгова компанія “УХ клінінг”.

_ob_foto

21.09.2009 р . — Клінінгова Компанія «УХ-клінінг» нагороджена дипломом як найкраща компанія галузі 2009-2010

globus

sertifikat2009_01

29.05.2009 р . —   Клінінгова Компанія «УХ-клінінг» була нагороджена медаллю та дипломом як абсолютний Фаворит Успіху у номінації «Прибирання приміщень»

nagrada_02b

nagrada_01

Нагороду отримує представник клінінгової компанії «УХ Клінінг» Олександр Погребовський

 

29 травня клінінгова компанія «УХ-клінінг» була нагороджена медаллю та дипломом як абсолютний Фаворит Успіху в номінації «Прибирання приміщень»

nagrada_05

Урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху – 2008» відбулася! Ця довгоочікувана знаменна подія відбулася 29 травня у концерт-холі «FreeДом». Протягом усього заходу в залі панувала незвичайна святкова атмосфера, то була атмосфера Успіху!

Затишні стіни «FreeДома» також допомогли створити її — це був не просто пафосний захід, а й світська вечірка, в рамках якої гості могли в затишній атмосфері приємно відпочити і поспілкуватися за келихом вина.

Приємну атмосферу та відмінний настрій підтримували й справді талановиті ведучі, майстри слова – Катя Виноградова та Павло Костіцин.

nagrada_03

nagrada_04

Медаль вручає співачка Ольга Юнакова.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!